Opinie

Opinie naszych klientów:

  • Tomek, Gdańsk: Warto było przejechać 130km na rowerze, żeby spędzić słoneczny długi weekend u „EWELI” 🙂 Wspaniała atmosfera oraz przepyszne obiadki w barze LAGUNA spowodowały że szkoda było wracać do domu.
  • Wiola Swaczyna, Brzeziny: Chcieliśmy bardzo podziękować Za Bardzo miłą atmosferę, a także pyszne jedzonko w barze Laguna!!! Weekend w Nowęcinie był dla nas Najlepszym weekendem wakacyjnym !!!  Do zobaczenia za rok! gorące buziaki i pozdrowienia z Brzezin (430km) !! :*:*:*:*
  • Łukasz. Lublin: Przeglądając zdjęcia z ubiegłorocznych wyjazdów trafiłem na te z pobytu w Łebie i noclegu u „EWELI”. POLECAM!!! Niesamowicie miła i można nawet powiedzieć rodzinna atmosfera tego miejsca to zasługa sympatycznych gospodarzy. Dodatkowo jeśli szukasz miejsca gdzie będziesz mógł odpocząć od tłocznego gwaru bulwarów itd. to jest idealne miejsce dla Ciebie. Dobry odpoczynek gwarantowany! Na miejscu jest wszystko co trzeba. Oczywiście bar LAGUNA to kolejny atut tego miejsca. Zawsze pyszne i świeże jedzonko. Jeszcze raz POLECAM!!! Jeśli w przyszłości będę w Łebie to z przyjemnością spędzę ten czas u „EWELI”.
  • Marcin Pijanowski, Inowrocław: Serdeczne pozdrowienia i podziękowania za gościnę dla gospodarzy. Bardzo miła atmosfera i rewelacyjna kuchnia. Z przyjemnością zawitam ponownie. El Wrzesien! Polecam.
  • Ania i Paweł, Duczki: Bardzo Dziękujemy za mile spędzony czas u Państwa. Polecamy gorąco, przepyszne jedzonko w barze Laguna. Bardzo miła obsługa i wspaniała szefowa Ewelina:-)
  • Roman Mórocz, Valašské Meziříčí: Děkuji za precizní služby a starostlivost o naše pohodlí. Jídlo skvělé, okolí nádherné. Jazyková bariéra minimální a ceny mírné. Doporučuji všem zájemcům z ČR, kteří shánějí ubytování na Baltu za slušnou cenu.
  • Rob&NaT :), Gdańsk: spędziliśmy miły weekend polecamy niezdecydowanym RiN  do zobaczenia.
  • Wczasowicze z Łodzi, Łódź: jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w pokojach gościnnych Ewela pozdrawiamy gospodarzy do zobaczenia.
  • Sabina i Heniek, Gdańsk: Dziękujemy za super wakacje! Pokój ekstra, super jedzonko w Waszym barze, właściciele przesympatyczni! Na pewno wpadniemy w przyszłym roku. Pozdrowienia od Sabiny i Henia!

Adres

Ul. Łebska 96, Nowęcin,
84-360 Łeba

Kontakt

kom. 603 477 501,
ewela.pokoje@gmail.com

Znajdź nas