Pasją Tomka jest gotowanie i to właśnie on czuwa w kuchni od rana do wieczora. Serwuje dla Was domowe obiady, opierając się o tradycyjne metody ich przyrządzania. Jego specjalnością są ryby smażone klasycznie na patelni, ale w karcie znajdziecie też m.in. domowe zupy, pyszne kotlety, pierogi i naleśniki.  Niepowtarzalny smak i aromat każdej potrawy, dają zioła z naszego przydomowego ogródka. Unikamy żywności przetworzonej , co za tym idzie większość potraw przygotowujemy na miejscu. Długie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam znaleźć najlepszych lokalnych dostawców, którzy codziennie rano przywożą świeże produkty.

Pokoje z wyżywieniem Łeba

Nic tak nie umila pobytu w nadmorskiej miejscowości Łeba jak pokoje w zacisznym miejscu wraz z własnym wyżywieniem. Bar Laguna jest położony w świetnej lokalizacji. Nie jest umiejscowiony w centrum, co czyni miejsce spokojniejszym i bardziej cichym, co poprawia nastrój po całym męczącym dniu bycia na plaży, jednak jest położony przy ulicy, co powoduje, że każdy turysta nie będzie miał problemu, aby do niego dotrzeć. Smaczne jedzenie jest wisienką na torcie pokoi Ewela: dobrze usmażony dorsz, devolaj w chrupiącej samorobnej panierce wypełniony po brzegi, ogromny schabowy, dobrze przyprawiona zupa, której również nie jest za mało oraz coś dla najmłodszych i niejadków. Czasami kuchnia „jak u mamy” umila turystom dzień, który spędzili na plaży z kupnym jedzeniem ze sklepu. Właściciel Tomek wie, jak ugotować, aby jego Goście wrócili do pokoi z wyżywieniem Łeba z uśmiechem na ustach i pustym żołądkiem.

Nie jest to miejsce idealne i wolne od ludzkich pomyłek, ale wkładamy w nie całe nasze serce i czas. Za każdym razem staramy się ulepszyć każdy detal i naprawiać popełnione błędy. Dla nas człowiek jest najważniejszy i jego potrzeby.

Wystrój lokalu nie przypomina typowego nadmorskiego baru. Wystrojem zachowaliśmy klimat miejsca, gdzie na chwilę zatrzymał się czas. W Środku znajdziecie eksponaty dawnej wsi słowińskiej.

Gastronomia jest działalnością sezonową. Zaczynamy od długiego weekendu majowego, potem mamy krótką przerwę, a od Bożego Ciała pracujemy do końca sierpnia. W sezonie jesteśmy czynni od 12:00 do 20:00 siedem dni w tygodniu.

Zmotoryzowanym klientom naszego Baru oferujemy bezpłatne miejsce parkingowe.

Możliwość wykupienia śniadań 30 zł od osoby.

Z naszym udziałem był realizowany odcinek “Ola w trasie”