Pasją Tomka jest gotowanie i to właśnie on czuwa w kuchni od rana do wieczora. Serwuje dla Was domowe obiady, opierając się o tradycyjne metody ich przyrządzania. Jego specjalnością są ryby smażone klasycznie na patelni, ale w karcie znajdziecie też m.in. domowe zupy, pyszne kotlety, pierogi i naleśniki.  Niepowtarzalny smak i aromat każdej potrawy, dają zioła z naszego przydomowego ogródka. Unikamy żywności przetworzonej , co za tym idzie większość potraw przygotowujemy na miejscu. Długie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam znaleźć najlepszych lokalnych dostawców, którzy codziennie rano przywożą świeże produkty.

Nie jest to miejsce idealne i wolne od ludzkich pomyłek, ale wkładamy w nie całe nasze serce i czas. Za każdym razem staramy się ulepszyć każdy detal i naprawiać popełnione błędy. Dla nas człowiek jest najważniejszy i jego potrzeby.

Wystrój lokalu nie przypomina typowego nadmorskiego baru. Wystrojem zachowaliśmy klimat miejsca, gdzie na chwilę zatrzymał się czas. W Środku znajdziecie eksponaty dawnej wsi słowińskiej.

Pokoje z wyżywieniem Łeba

Gastronomia jest działalnością sezonową. Zaczynamy od długiego weekendu majowego, potem mamy krótką przerwę, a od Bożego Ciała pracujemy do końca sierpnia. W sezonie jesteśmy czynni od 12:00 do 20:00 siedem dni w tygodniu.

Zmotoryzowanym klientom naszego Baru oferujemy bezpłatne miejsce parkingowe.

Możliwość wykupienia śniadań 30 zł od osoby.

Z naszym udziałem był realizowany odcinek “Ola w trasie”